7 Неймовірно простих порад як навчитися робити манікюр і вибрати навчальні курси, навіть якщо ви починаєте з нуля

Раздел: Маникюр
22 декабря 2017

7 Неймовірно простих порад як навчитися робити манікюр і вибрати навчальні курси, навіть якщо ви починаєте з нуля

Курси манікюру набирають популярність не тільки тому, що це гарна і стильна професія, а й тому, що ті, хто хочуть навчитися робити красиві нігтики для себе, звертаються до професіоналів, щоб дізнатися всі секрети справжньої майстерності і пройти курси манікюру.

Це природно, адже бути красивою і доглянутою "до кінчиків нігтів" в сучасному світі необхідність. Однак до вибору вчителя і школи варто поставитися з увагою і обережністю.

 Отже, на що потрібно звернути увагу при виборі курсів манюкуру?

1. Програма вашого навчання на курсах манікюру

Якщо ви йдете вчиться, щоб красиво і грамотно фарбувати нігті собі і не витрачати величезні гроші на відвідування салонів, то вам вистачить короткого базового курсу манікюру. Якщо ж ви всерйоз задумали займатися манікюром на професійному рівні, то краще шукати курс манікюру, який включає в себе крім основ всілякі техніки і способи догляду за нігтями, огляд останніх тенденцій. Крім того, напевно вам також знадобляться і навички педикюру - краще шукати курси на яких ці програми об'єднані в один курс манікюру і педикюру.

2. Співвідношення теорії і практики на курсах манікюру

Переконайтеся, що курси манікюру надають необхідні матеріали для практики і моделей. Однак якщо на курсі манікюру вам пропонують тільки практичні заняття і обіцяють за пару днів зробити з вас справжнього майстра - не вірте. Теорія в цій справі також необхідна - огляд технологій манікюру, лекції з основ санітарії, дерматології, фізіології нігтів і так далі.

7 Неймовірно простих порад як навчитися робити манікюр і вибрати навчальні курси, навіть якщо ви починаєте з нуля


3. Ціна курсів манікюру

Вона не повинна бути дуже низькою. Уточніть, чи входять у вартість курсу манікюру витратні матеріали, і якщо так, то на якій косметиці вам належить вчитися. Навряд чи вам піде на користь навчання на неякісних інструментах. Ще дуже важливий момент - відмінність академічного та астрономічного годинника, деякі викладачі хитрують і озвучують ціну за академічні години, а це значить ваші заняття за фактом будуть на чверть коротші.

4. Розмір групи на курсах манікюру

Це дуже важливо. Коли людей багато, це, зрозуміло, коштує дешевше, але навряд чи таке проведення часу буде корисним - ви ж не на філософський факультет прийшли слухати лекції. Якщо група переповнена у викладача не буде можливості приділити достатню увагу кожному учневі. Ідеальний варіант - 6-8 чоловік в групі на курсах манікюру.

5. Викладач курсів манікюру - хто він?

Найкраще про нього розкажуть його роботи і роботи його учнів. Подивіться галереї фотографій, напевно вони будуть на сайті. Дуже важливий момент - не кожен хороший майстер є хорошим учителем. Подивіться, стаж його викладання - чим більше, звичайно, тим краще. Записатись на курси манікюру і макіяжу у центр краси Іванни Пиріг  ви можете перейшовши на сайт ivanna-purig.com.ua.

7 Неймовірно простих порад як навчитися робити манікюр і вибрати навчальні курси, навіть якщо ви починаєте з нуля


6. Читайте відгуки про обраних курсах манікюру

Вони можуть багато чого розповісти про обраних вами курсах манікюру: підводні камені, про які організатори курсів постараються не говорити. Наприклад, неякісне приміщення.

7. Дорога додому від курсів манікюру

Напевно у вас є крім курсів манікюру ще якісь справи: робота, навчання. Постарайтеся вибрати курси манікюру недалеко від цих локацій або близько до будинку. Не варто тішити себе ілюзією, ніби довга дорога після виснажливого дня стане захоплюючою прогулянкою. Швидше за все, ви станете сильно втомлюватися і в кінці кінців закинути цю справу, в результаті витративши власні гроші і зусилля. Але, якщо ви всерйоз вирішили зайнятися цією справою, впевнені, вас ніщо не зупинить - проходите курси манікюру і все вийде!
Поделится новостью:


Ссылка для сайтов:
Ссылка для форумов:
Прямая ссылка: